найкращі страви в грузії, тбілісі

найкращі страви в грузії, тбілісі post thumbnail image

навколо тбілісі

Тбілісі (англійською: /təbɪˈliːsi, təˈbɪlɪsi/ tə-bil-EE-see, tə-BIL-iss-ee; грузинською: თბილისი [tʰbi’lisi, все ще зрозумілий через свою власну мітку-ɪɪ, flˈlisi] / TIF-liss), фактично є фінансуванням, а також найбільшим міським районом Грузії, що спирається на фінансові установи потоку Кура разом із населенням приблизно 1,5 тисячі осіб. Тбілісі фактично був заснований у п’ятому столітті нашої ери через Вахтанга I з Іберії, як і відтоді фактично функціонував як фінансування різних грузинських республік і королівств. У період між 1801 і 1917 роками, після цього компонента Російського царства, Тифліс фактично був головою Кавказького намісництва, регулюючи кожну північний, а також південний компонент Кавказу.

Через своє власне місце на перехресті між Європою, а також Австралією чи Європою, а також власну відстань до прибуткової Cotton Roadway, на всьому фоні Тбілісі був фактично фактором думки серед різних світових держав. Місце міста сьогодні гарантує його власне положення як важливий транспортний шлях для професійних робочих місць та влади. Історія Тбілісі фактично показана у власному дизайні, який насправді є сумішшю середньовіччя, неокласики, витонченого мистецтва, модерну, сталінщини, а також сучасності.

саме те, що вам потрібно спробувати

Вони занурюють хлібну скоринку прямо у вантаж розмороженого сиру на Манхеттені, а також у Варшаві, а також смакують баклажани, упаковані разом із меленими волоськими горіхами у Вашингтоні, Великому Лондоні та округу Колумбія. Грузинські страви, а також червоне біле келих червоного чи білого вина, які довго захоплювалися своєю унікальністю, екзотичністю, а також приємністю, насправді в даний час шукає власну належне для обідніх столів у всьому світі. Найкращий гастрономічний трюк насправді був дозволений подалі від сумки. З іншого боку, у Тбілісі, фінансуванні Грузії, фактично відбувається кулінарна трансформація. Кухарі фактично змінюють сприйняття грузинських страв щодо смаків, елегантності та техніки.

Хінкалі

Найкращий спосіб перевірити грузинську їжу – це почати зі звичайного харчування, а також не переважати Грузію, ніж хінкалі. Цей вареник, приготований на пару, походить з вищого Кавказу, де його зазвичай упаковують разом з бараниною, проте на рівнині зазвичай використовується суміш спецій з яловичого фаршу та свинини. Оскільки пельмені дають рясне заварювання, вам слід спочатку атакувати отвору, а також хлинути, перш ніж з’їсти хінкалі. Не думайте також про використання виделки та леза.

Хачапурі, а також ачарулі

«Хачо» по-грузинськи означає сир, а «пурі» означає хліб. Розмістіть ці фрази один до одного, і ви отримаєте відомий сирний хліб, який доступний у різних формах, варіантах і розмірах. (Насправді це вже не хачапурі, коли хліб насправді упакований разом із квасолею, м’ясом чи навіть картоплею.) «хачапурі», а також відомі ачарулі неминуче трапляються, оскільки, чесно кажучи, на планеті немає абсолютно нічого подібного. Названий на честь району Темного океану в Аджарії, де він бере свій початок, насправді пиріг являє собою судно з гнучкого піднятого тіста разом із шматком липкого сиру, покритого сирим яєчним жовтком, а також шматком масла.

 

Мцваді

Взяття шматків м’яса, шампури, а також запікання їх на вугіллі насправді є однією з найбільш диких м’ясоїдних страв. Однак грузини фактично певним чином удосконалили цей фундаментальний метод приготування м’яса, особливо в азіатському районі Кахетії, де вони використовують обсипання вугілля з обрізків виноградної лози, які линяють як тепло, так і швидко, щоб заробити мцваді. Як правило, створений із свині, він є на виборі їжі в більшості традиційних закладів харчування в Тбілісі. Звісно, ​​не всі, однак, йдуть на це разом із варіантами зменшення, повністю підготовленими, а також досвідченими особливо ті, де мандрівники насправді є метою клієнтів.

Шкмерулі Район пагорба Рача насправді в деяких випадках називають «власністю свиней, а також червоного білого, келихом червоного або білого вина», добре відомим своєю копченою свинею, а також напівсолодкою кванчкарою червоно-білим. келих червоного або білого вина. Насправді це також місце народження важливого борошна з часникової птиці, шкмерулі. Шкмерулі, смажений у сирій керамічній запіканці разом з молоком і достатньою кількістю часнику, щоб відбитися від батальйону вампірів, шкмерулі насправді є окрім слабких